Äripäev. - Creativity Catcher

Miskit huvitavat:

Tamming soovitas ka rohkem unistada ja fantaseerida. „Inimesed kardavad fantaseerida, kuid ei tohiks seda karta, sest fantaasiatel on mõju. Fantaseerige, et saate tulevikus edukaks ärimeheks ning teete ärireise oma lennukiga, siis see ka juhtub. Kui te ei fantaseeri, siis ei juhtu ka,” rääkis Tamming.
Samuti lisas ta, et rohkem tuleks jälgida oma unenägusid. „Unenäo läbi räägib alateadvus oma sümbolite keeles inimesega. Iga uni on kiri meie alateadvuselt. Inimestel, kes und ei näe, on liiga suur barjäär teadvuse ja alateadvuse vahel,” märkis Tamming.

Ka kõnevääratused ei ole Tammingu sõnul juhuslikud. „Alateadvus tegeleb sel ajal teise probleemiga, aga kuna surve on suur, väljendub sõnalise eksimusega. Allasurutud kõnevääratuste kaudu on võimalik teada saada teise inimese tegelikke soove,” möönis ta.
Tamming märkis, et temal on huvitavamaid äriideed ja nipid tulnud metsajooksul. Lisaks kasutab ta igapäeva tööd tehes päeva jooksul lõõgastumist ja on käinud vabastava hingamise seanssidel. „Hingates on mul meelde tulnud seiku, mis juhtusid, kui olin kolmeaastane,” lisas ta.

Purjus olek on Tammingu sõnul huvitav meetod alateadvusest teada saamiseks, sest siis vahetavad teadvus ja alateadvus omavahel kohad.

Kommentaarid on liigsed.