Ebausk. - Creativity Catcher
Olen endiselt koolitusel 🙂 Avastasin just, et mul on kampsun tagurpidi seljas. Esimene pool taga ja tagumine pool ees. Kui kohvipaus tuleb, siis keeran ringi. Ei tohi, ütlete. Ebausk. Aga mina ei ole enam ebausklik. Sest kui ma siin juba igasugu küsimusi esitan, siis küsiksin ka seda- mis on ebausk? Mismoodi saab see kampsun, selle valepidi seljas olemine ja ümber vahetamine tuua mulle halba?
Mis moodi saab laualt puru pühkimine käe peale tuua vaesuse majja? Ma just ju kogun viimsegi puru ilusti kokku? See toob just rikkust, arvan ma.
Mis moodi saab üks armas kass, kes juhuslikult on musta värvi ja läheb sinu ees üle tee, tuua sulle halba? Aga saab küll. Saab, kui sa ise seda mõtled. Mõte loob teo, nagu räägitakse. Aga miks siis mitte mõelda nii, et oh kui lahe, et ma juba nii tahtsin koolitusele tulla, et ei pannud isegi tähele, kuidas kampsuni selga panen. Järelikult on sellest koolitusest nii kasu, et sellest midagi head tuleb…
Või näiteks see koju tagasi minemine. No kui midagi maha jääb ja oled juba uksest väljas ja tuleb meelde. Üteldakse, et ei tohi tagasi minna. Aga võib-olla see tagasi minemine hoiab just ära midagi. Näiteks jookseb kits 100 meetrit sinu autost üle tee ja kui sa oleks kodust varem välja sõitnud, siis oleks ta jooksnud täpselt sinu auto ette.
Ja rääkides sellest, et mõte loob teo, siis mille poolest on parem mõte see, et ma ei saa sellega hakkama, kui mõte, et ma saan sellega hakkama ???
Kas ma olen kole konn või ilus printsess? Vahe on selles, et sa oledki see, mida sa mõtled.