Iga väikese unistuse täitumine viib meid lähemale... - Creativity Catcher

…õnnele?
…täiuslikkusele?
…täisväärtuslikule pensionipõlvele?

Kuidas kellelegi. Kuid kindlasti annab pisikeste unistuste täitumine jõudu uskuda ka suuremate unistuste täitumisse. Meie pisikesed unistused võivad teistele tunduda naeruväärsed. Me võime neid nimetada salasoovideks või lihtsalt igatsuseks. Tihti me ei saa arugi, et need on unistused. Kuid teatud hetkel me siiski mõtleme nende täitumisest. Kas või korraks.

On inimesi, kellel on olemas nimekirjad, mida teha ära enne teatud vanusesse jõudmist. Minu arvates ei mängi unistuste juures vanus mingit rolli. Mida suurema pöörasusega me neid taga ajame ja tähtajaks teostatud tahame saada, seda kiiremini nad ise meie eest pagevad.

Mõned pisikesed unistused on sellised, mille täitumisele me tegelikult ei mõtle. Nad ei muudaks meie elus oluliselt palju. Nad lihtsalt on sellised elamuslikud. Ehk siis rikastavad meid sisemiselt ja pakuvad meeliülendavat emotsiooni. Selliste unistuste täitumise juures on väga oluline see hetk ära tunda. Peatuda ja ütelda endale- vot just seda ma olen vahel mõtelnud ja unistanud. Ja loomulikult olla ka tänulik. Seda ei tohiks kunagi unustada.

Eelmisel reedel täitus minu üks imepisikesi unistusi ja pean tunnistama, et olen selle lummuses siiani.
Sain oma silmaga näha delfiinide showd.

Külastasime Hispaania vahemereäärset linna Benidorm, kus asub vahva loomapark nimega Mundomar. Ja seal mu unistus täituski:)

Teate, ma istusin tribüünil nagu väikene laps, kes ei tea, kuhu oma ärevust peita. Pisarad tikkusid silma ja sees süda värises. Justkui oleks vaadanud olümpiamängude autasustamist, kus Eesti sportlasele kõige säravam medal kaela riputatakse.
Suur osa sellest tundeelamusest kuulus muidugi mõttele, et näed- siin ma nüüd istun ja vaatan midagi, mida olen alati igatsenud päris elus näha, kui televiisoris neid showsid näidatakse. Ja teine osa kuulus showle endale. Inimeste ja delfiinide vahelisele usaldusele ning koostööle. Kogu esinemisest õhkus nii suurt soojust ja armastust, et seda jätkus kõigile sadadele vaatajatele ning rohkemgi veel. See oli midagi, mida televiisor ja fotod edasi anda ei suuda. See oli see, mille nimel tasus unistada!

Jah, ma olen delfiinide lummuses siiani.
Ja olen pisikeste unistuste täitumise lummuses. Veendusin veelkord, et unistada tasub. Sest kunagi ei tea, millal unistus võib täituda:)