In memorian. - Creativity Catcher

Elu on julm. Maailm on ebaõiglane:(

Sellised mõtted tulid mulle pähe, kui kuulsin, mis sinu ja su lastega juhtus.
Kallis Aire.
Mitte midagi ei oska rohkemat mõtelda ega ütelda, kui seda, et see kõik on meeletult shokeeriv ja õudne. Jääb ainult loota, et leitakse vastused ja seal kuskil leiate ka teie hingerahu.
Kuigi me viimastel aastatel palju ei suhelnud, teretasime juhuslikult trehvates alati teineteist naerusui ja rääkisime üksteisele oma tegemistest.
Jään sind alati meenutama, kui toredat valgete lokkidega naabritüdrukut ja ühte parimat lapsepõlvesõbrannat, kellega 11- 12 aastat oma elust nukkudega mängisin ja rattarallit pidasin. Kas mäletad, kui tihti mind uksetaga ootamas leidsid, sest olin järjekordselt oma võtmed maha unustanud? Ja siis veetsime mõnusa pärastlõuna sinu pool ning vahetevahel üritasime ka mind rahvatantsutrennist ära viilida. Aga üldiselt jäime alati vahele, sest me kohe ei osanud nii hästi vassida või siis ei olnud lihtsalt sul kodus piisavalt peidukohti või ei olnud me piisavalt püsivad, et toas passida.
Ja kas mäletad, kuidas me isa suure auto kastis Luikede Järve tantsisime? Publikuks juhuslikud möödakäijad. Ja siis endale tilgad püksi naersime. Või kuidas ma pidevalt pidin sinu ja Kai leiutistes see kõige suurem loll olema ja vahele jääma, sest ma olin kõige noorem. No näiteks, kui prügikastist arstipudelid leidsime ja naabri Villu mind sealt leidis…
Jah, meenutada võib ju palju ja sellisel hetkel endalt ka küsida, et miks alati meenutatakse inimest just siis, kui temaga midagi juhtub? Aga tegelikult ei ole see nii. Paljud inimesed on meie mõtetes seoses meie enda tegemiste ja mälestustega ja vahetevahel on see nii loomulik osa elust, et ei märkagi, kui palju tegelikult kellegi peale mõtleme. Sina oled osake minu lapsepõlvest ja tegelikult alati, kui sellest räägin, siis räägin ka sinust.
Sügav kaastunne sinu emale ja isale ning vennale. Kallistused kõigile ühistele sõpradele ja tuttavatele ning südames koht mälestustele sinust, kallis Aire.
Naerusuine naabritüdruk.