Peaaegu sama naljakas kui Marko Reikop! - Creativity Catcher

Olen neljapäeviti võimaluse korral hakanud vaatama saadet “Paar”. Ja tuleb tõdeda, et sellest saab alati nädala üks mahlakam ja naljakam pala (kui Leenu kirjutised välja jätta). Iga kord saan nii naerda, et silmad märjad. Kuna Ingmar on alati sel ajal trennis, siis lõkerdan üksi naerda ja kass vaatab, et ma olen päris sõge.

Naerda saan tänu Marko Reikopile. Tõenäoliselt ei tea ta ise ka, et endast sellise efekti tekitab ja kõige naljakam just ongi, et see tuleb tal nii loomulikult ja ei ole taotluslik. Just see, kuidas ta õhinal kamandama hakkab ja ähmi täis läheb. “Pange oma telefonid nüüd siia, ruttu, ruttu, ruttu…”, “Pane uuesti seda muusikat, noh!!!” ja elu naljakas oli eilses saates Marko dieedi ja kaalumise koht. Ta oli kohe nii sõnatu… Mismõttes pidada kaks nädalat banaani dieeti nii, et banaanidest saab kopp ette ja siis võtta alla kõigest 300 grammi??? See, kuidas Marko alguses seletas ja puust punaseks tegi, et ta TÕESTI ei ole reegleid rikkunud ja on kõik õigesti teinud. Ja et ta on selle pärast nii raske, et tal on nii palju atripuute küljes. Et ta ei ole PAKS. Ja siis kui ta suures ootuses kaalule astus ja nägu sõna otseses mõttes pikaks vajus… Hahaaa…ma pidin diivanilt maha kukkuma. Jooksin mööda tuba ja silmist purskasid naeru pisarad.
Marko naiivset mitteteadlikku huumorisoont olen ma ka varem tähele pannud. Eurovisiooni ajal siis peamiselt. Mismoodi ta see aasta ütleski- meie kolm paksu klouni vms. Ja siis Läti laul oli vist üpris lihtsameelne lastelauluke:P

Muidu häirib mind “Paari” saates natuke saatejuhtide suur seletamise vajadus. Külalised eriti rääkida ei saagi, kogu aeg sõidetakse neile oma jutuga sisse. Aga nagu Gerligi kirjutas- virisemine on out, siis ma ei virise vaid räägin olukorrast:D Tegelt, kui mind see väga häiriks, siis ma saadet ju ei vaataks või mis???

Ja siit saab alguse uus ütlus- sa oled peaaegu sama naljaks, kui Marko Reikop:P