Perekond! - Creativity Catcher
Söön marmelaadi ja mõtlen empsile! Äge naine on ikka, ei ole midagi, millega ta hakkama ei saaks. Emme- Linda ning sõna raudnael, samas naiselikkuse esimene eeskuju;) Lapsepõlve higised jooksulõigud. Kodu ilu ja võlu.

Hommikul Russalkast mööda sõites saatsin lehvitused papsile! No nagu alati sealkandis olles. Sest lapsepõlve mälestustes on Russalkal oluline koht, rääkimata issi-Mihkelist ja tema humoorikusest, õpetlikest moraali ning eetika õhtutest.

Eile ostsin Hubba- Bubba nätsu ja seda närides meenus Kai. Lahutamatu lapsepõlvesõber ja nutuste matemaatikaõpingute lahingukaaslane. Nüüdseks entusiastlik temperamentne kirjasõber:)

Eile helistasin Sassule. Tema optimism ja õppimistahe nakatas. Ka kaugel Hollandis olles on ta lähedal. Prantusmaa mäed meenusid. Parim reisikaaslane iga ilmaga ja ükskõik kus maailma otsas.

Käisin võrkpalli vaatamas. Mõtlesin Sanderile. Venna- Sander teab spordist vist küll kõike. Üldse kuidagi nii järsku suureks kasvanud ja maailma targaks saanud parim vend. Koos tehtud lollused ja oma supi söömised, restoran ning tekid laes. Tuli kustu- me luurame!