Sassu-Passu. - Creativity Catcher

Hakkasin just praegu oma pisikese õe järgi igatsema. Kodus on kuidagi veider olla, kui teda siin ei ole. Aga samas sain ta voodi vallutada ja seal enne magama jäämist Miki- Hiirt lugeda:D
Pisi Sandra on üks igati lahe ja omapärane tegelane. Segu korralikkusest ja kreisindusest. Andke talle segamini tuba ja see on hetkega korras. Andke talle tequilat ja ta on hetkega segane ise:P
Oleme temaga tegelikult nii nii erinevad, et vahel võib pisemgi asi olla totaalselt ärritav. Siiski oleksin iga kell valmis minema temaga luurele või panema seljakoti selga, et minna seitsme maa ja mere taha muinasjuttu otsima.
Tema optimism on sütitav, tema pessimism masendav. Tema usk ja otsusekindlus imetletavad, ning kartus ja otsustamatus ärritavad.
Kindlameelsust tal jagub, vahel liigagi palju. Noorena oskas uksi paugutada, mina ei osanud. Nüüd oskab süüa teha, mina juba ammu oskasin;)
Temaga saab rääkida kõigest maailma asjadest ja kui endal jutt otsa saab, siis jagub Sassul seda terve seltskonna jaoks.
Plaanija. See vahel Adamsoni ei sobi. Aga nüüd Sassu juba tegelt teab ka seda ja on näinud, et kui vahel lasta ootamatust ja spontaansust enda ellu, siis võib see olla üpris värskendav ja üllatav!!!
Truu sõber. Täiesti raudkindel asi, et tema peale võib loota. Ja never ever ei tasu tema ootusi petta. Ta andestab, aga ei unusta. Nii nagu õige ju ongi.
Täiesti sigamegalahe on meil kahekesi olnud ja hetked, mis ei unune.

Sassu:”Karavani läheme vä?”
Kati: “Läheme vä?”

Aga läheme siis, kallis õde. Läbi elu eksole!!!