"Seitsme vapra" ajastu. - Creativity Catcher

Sain eile õhtul oma õelt sõnumi: “Olen tagasi aastas 1995 ja Vallikäärus. Kuulan 2 Quick Starti.”

Meenus see suvi. Kas mäletad- Nancy, Code One, Must Q, Best B4, 2 Quick Start, Maarja-Liis? Ja neid oli veel ja veel.
Oli meie pubekaiga.
Oli “Seitse vaprat” saate ajastu.
Katkised teksad, platvorm kingad, nabapluusid.
Esimesed armumised…

1995 aastal oli suvi, kui algasid suvekontserdid ja tuurid ning meie Pärnumaa inimestena käisime sõpradega läbi vist kõik  Vallikäärus toimuvad kontserdid. Käisime õega päeval maasikaid korjamas, et kontserdipileti raha teenida. Vahel saime Pärnusse mõne sõbra vanemate autoga, vahel läksime bussiga. Oleks vist läinud ka rattaga, kui vaja. Ja muide- sõber R seda ka tegi:)

Meenub lugu, kui kontserdile saamiseks pidime õega triikima ära tohutu hulga pesu. Ja siis läks selline meeskonnatöö lahti, et ema tõmbas kriipsu seinale. Aga kontserdile me saime ka.

Kontserditel me õega väga palju koos ei olnud, sest meil olid erinevad sõbrad ja veetsime selle aja pigem nendega. Ja meil olid ka erinevad viisid kontserdil olemiseks. Ehk siis mina näiteks ei olnud sugugi lava ees näpud püsti fännamas. Mulle ei meeldinud tegelikult siis ja ei meeldi ka nüüd suures rahvamassis olla. Küll aga meeldis mulle sõpradega passida lava küljepeal oleva trepi juures, kuhu esinejad tulid autogramme jagama. Hakkasime neid koguma oma teksatagide peale. Oi kui popid me olime. No kujuta ette, et käid ringi tagiga, kuhu on Koit Toome kirjutanud suurelt “Katile”. Hihiii…
Sõbranna K tuli ükskord kontserdile uhiuue tagiga ning loomulikult lasi ülevas peomeeleolus selle täis kirjutada. Oi kuidas ta peale kontserti kartis koju minna…

Rääkides veel peomeeleolust, siis oli aeg, kus see tekkis täiesti loomulikul viisil ehk 8-9 klassi lastena ei tulnud meil pähegi otsida seda alkoholist. Ükskord muidugi astus õde mulle kontserdil väikese Gini purgiga vastu, ise sõpradega kihistades, et ostsime kamba peale ühe proovimiseks. Ma veel pahandasin, et misasja, purju joote ennast või.

Jah, meil on ka oma ajastu.
“Seitsme vapra” ajastu:)