Siin me oleme. - Creativity Catcher

Olen alati arvanud, et foorumid on üks sitt värk. No sellesmõttes, et täiesti mõttetud.

Njah, nendest võib vahel tõesti midagi kasulikku leida. Paned Google otsingusse sõna ja tuleb mega foorumite valik lahti. Samas saaksin ma selle info ka kuskilt adekvaatsemast allikast, mis aga otsingumootoris tahapoole pikitakse, kuna seal ei ole nii palju klikkijaid.

Aga ma ei saa aru inimestest, kes foorumites kirjutavad ja oma viha kommentaarides välja elavad. Eriti just nendes foorumites, mis on sellised üldised. Mitte nt raamatupidamisalased, kus ei saa kedagi sõimata. Ikka need kuulsad Delfi omad. Get a life dude.
Mingi uuringu kaudu tehti kindlaks grupp, kes peamiselt internetis kommenteerimas ja valitsust sõimamas käivad. Mis te arvate, kes need on? Olgu mainitud, et sõimamine käib tööajast.
Just nii- kes ütles- jaaa, riigiametnikud. Tubli, võta kausist kommi.

Teema muutus täna aktuaalseks, sest Pealtnägijas räägiti enesetapu teinud tüdrukust. Tüdruk oli juba kaks aastat kirjutanud nt Perekooli foorumis sellest, kuidas ta tahab enesetappu teha. Teda oli seal laimatud ja isegi taga õhutatud. Kui kaugele võib minna???

Inimesed- kui teil ei ole midagi teha, siis ärge tehke vähemalt teistele haiget. Igal asjal on põhjus, igal asjal on tagajärg. Anonüümselt lendulastud sõna võib olla väga suure mõjuga. Aga teadmiseks lollidele kommenteerijatele- internet ei ole üldse nii anonüümne, kui te arvate.

Anonüümsusest rääkides- mõtelge näiteks pangakaardile, millega teete kõik oma ostud. Pank teab iga teie harjumust. Kust poest te süüa ostate, kui tihti ja kui kallist. Milliseid riideid kannate, kus spordiklubis liige olete. Millal pikemad autosõidud teete või kus maailmaotsas ära käite. Millal raha laenate või laenu annate, kui kaua telefoniga räägite. Kes on teie juuksur või mis ajakirju loete. Rääkimata sellest, kus te töötate, kus ööklubis prassite või millist parfüümi kannate.
Läbi selle andmestiku oskaks hea portreerija päris kõva pildi joonistada.