"Tere" üle pika aja! - Creativity Catcher

Servus! Nüüd on sellest küll tuhat aastat möödas, kui viimati blogisin. Isegi aasta number on vahepeal muutunud. Kaks vehkat pannud ja kolm asemele tulnud. Üks sissekanne küll see aasta juba on, aga selle genereeris WordPress ise ja minult nõudis see vaid ühe kliki tegemist. Mitte just eriline raketiteadus. Küll aga on väikestviisi raketiteadus see põhjus, miks ma blogimiseks aega ei ole leidnud. Olen Mardipäevast (et siis vahva kuupäev 10.11.12) alates kahekordne ema. Uhke värk ja saluuti ning puha. Aitäähh!!!

Kahe poisijõmpsikaga on elu läinud nii kiirelt, et tundub lausa kummaline, et juba ka nii nimetatud “uue aasta” üks kuu läinud on. Raketi leiutamine käib nüüd juba kahekordselt, sest väikese inimese aitamine tema kasvamisel täisväärtuslikuks maailmakodanikuks on ikka paras füüsika. Aga üks nauditavamaid asju maailmas ning julgen väita, et kes sellest osa ei saa, on millestki oma elus ikkagi natukene ilma jäänud.

Aga jätame need jutud mõneks teiseks korraks. Täna tahtsin endast lihtsalt märku anda ja ütelda, et olen jälle reel. Nii palju põnevat on toimumas.

Mõnusate blogimise ja ehk ka mõningate uute ja teistsuguste;) kohtumisteni aastal 2013!