Ehk viiskümmend Eesti filmi kujutatud sümbolitena.

 

See raamat on midagi täiesti uut Eestis.

Ühelt poolt kannab see endas Eesti filmi ajalugu ja teiselt poolt viib meid visuaalse kujutluse maailma. Kuidas on võimalik kahetunnine film edasi anda vaid viiest sümbolist koosneva jadana? Millised lugude arhetüübid meie filmides esinevad?

Kuidas tunned ära oma lemmikfilmid siis, kui näed neist vaid sümbolite jada? Ei olegi vaja teha muud, kui ava sümbolitega leheküljed, proovi arvata, mis filmiga on tegu ning uuri sisukorrast järgi, kas läks täppi.

Raamat “Film ühes hetkes.” sobib nii seltskonnamänguna elevuse tekitamiseks kui üksi teetassi taga nautimiseks. Samuti kingituseks välismaal elavatele eestlastele.

Tee filmiõhtust raamatuõhtu ning kohtu 50 Eesti filmiga korraga!

 

Raamatud on hetkel kahjuks otsas, aga vaata filmimängu lehte, kus on 20 piktogrammi raamatust. 

 

Vaata raamatu lühitutvustust

raamat "Film ühes hetkes"

Loe mida arvavad raamatust need, kellel see kodus juba olemas. Ja oled alati oodatud saatma mulle ka oma arvamuse.

Aldis Saksman, Eesti Filmi Fännklubi facebookilehe looja:

Suured tänud raamatu eest! Sai ka ise natuke hoogu antud. Oleme jõudnud peaaegu lõpuni mängida ja arvata. Üllatus oli, kui palju see rahvast kaasa haaras. Ma ei osanud arvatagi, et mu 10 aastane laps nii palju filme ära arvab. Eks olen teda ka vaikselt kasvatanud Eesti filmide vaimus. Väga hea raamat! Edu teile.

Reena Vaan, ettevõtja:

Esmalt tekkis mul küsimus: kas tôesti on Eesti filme nii palju?! Ning veelgi rohkem…?! Aga palun väga, nii on. Sirvin Su raamatut ja vaatan, kuidas oled visualiseerinud erinevaid filme! Olen ju neist paljusid isegi näinud. Alles môni nädal tagasi vaatasin Ilmar Raagi “Ma ei tule tagasi”. Nutma ajas, aga film meeldis (nagu enamik Tema filme).
Nii pônev on igatahes! Mul on väga hea meel Sinu ja Su unistuste täitumise üle! 🙂

Anu Luiga, Valgjärve valla kultuuritöötaja ja noortekeskuse juhataja:

Sain raamatu kätte ja koos tütrega saime juba katseta kui hästi-halvasti kodumaiseid filme tunneme 🙂 Selgus, et on suuri puudujääke. Oli, millega pikad pühad sisustada! Veelkord suur tänu Sulle ja lennukaid uusi ideid!


IMG_20141220_22053319.12.14 - 3IMG_20141221_000451