Venna Sander. - Creativity Catcher

Tegin just tööluusi, et korraks ajusid puhata ja külastasin Orkutit:) Juhtusin seal oma venna lehele ja mõte jäi tema peale.

Eelmine nädal millegipärast mõtlesin ta peale palju. Kuidas me ikka koos jooksmas käime ja siis shokolaadisöömisvõistlusi korraldame. Ja tekke lakke ajame ja…
Tundsin järsku tohutut igatsust tema järgi. Mõtlesin helistada, aga enne kui selle realiseerida jõudsin, helises mobiil ja teiselpool kuulsin tuttavat mehehäält- mis möllad?
Mis möllad, mis möllad…mis ise möllad:D Just tahtsin Sander sulle helistada.
Nii siis hakkas meie tore jutuajamine, mis viis teateni, et ta läheb Kõrvemaale Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustele. 5 km jookseb. Naeris ja muigas ja teatud irooniat oli kuulda.
Aga näedsiis…laupäevane ja selle nädalavahetuse, kui mitte ütelda terve nädala, kuu või aasta parim uudis oli, et…
Sander võitis!!! Juhhuuu!!!
Eesti murdmaajooksu noorsoo meister!!!
Mul tuli peaaegu et pisar silma ja uhke tunne sisse. See oli täpselt naelapea pihta ja see, mida talle vaja! Aga no niisama ka tore võita ju. Mitte, et see võit just niisama tuli- läbi higi ja vaeva ikka. Uudistes räägiti, et see oli võistluste kõige napim ja ka üllatuslikum võit, kõigest sekundiga edastas ta teist ning kahe sekundiga kolmandat kohta.
Tubli oled!
Rääkides üldse siin Sanderist, siis jah- maailma kõige lahedam mees on ta ja jääb selleks alati!!!
Ise ta teab, miks ta nii lahe on ja kõik, kes teda tunnevad teavad ka ja sellepärast ma ei hakkagi siia seda enam üles tähendama.
Kes ei tea, võib orkutis tema testemonialit lugeda:D