White men can´t jump. - Creativity Catcher

Mis on seal, kus on pimedus, kus ei ole maapinda all? Kui ei astuks mitte edasi, vaid astuks üles? Ehk siis astuks nagu õhku.

Gravitatsioon keelab meil seda teha.

Aga kui gravitatsioon oleks teatud meetritest alates null? Ehk kui astuda näiteks 2 meetrit taeva poole, siis kukuks kolinal kosmosesse. See välistaks muidugi igasugused sellised alad nagu suusahüpped, vettehüpped, langevarjuhüpped jne. Sest sa lihtsalt ei saa maapinnast kõrgemale minna kui gravitatsioon lubab.

Aga kui gravitatsioon oleks vahelduva jõuga? Kaks varianti- kas teatud paikades gravitatsiooni ei ole või siis teatud ajaühikus gravitatsioon puudub. Ehk elamine oleks suht riski bisness. Oleks eraldi gravitatsiooni uudised, mis teatavad kohti ja kellaaegu, kus või millal gravitatsioon võib ära kaduda. Ja iga uudise lõpus oleks teadaanne- täna kukkus kosmosesse 3 inimest. Mõtle- kõnnid, kõnnid ja järsku on maapind jalgealt läinud ja ei kuku mitte nagu auku, vaid kukud meie mõistes üles. Või näed teist inimest justkui record programmis langevarjuhüpet tegemas.
Aga kui gravitatsioon oleks teatud tugevusega, mis ei ole inimestele veel selgeks saanud? Ehk me ei tea, kui kaugel maast meie gravitatsioon nullistub. See oleks alles tõeline katsumus ekstreemsportlastele. Näiteks toimuksid gravitatsioonikatsetuse võistlused. Kes suudab kõrgemale hüpata ehk kes saab kätte null punkti. Tõenäoliselt antaks võistluse võitjale tiitel kätte postuumselt kuna null punkti saavutamise hetkel ei lange kangelane mitte maa peale tagasi vaid lendab ehk siis kukub avakosmosesse ja lehvitab Gagarinile.