Inspiratsiooniretk meeskonnale "Ebatäiusliku joone maagia"

 

 

Anna inimestele seda, mida nad tahavad ja sa meeldid neile praegu.
Anna inimestele seda, mida nad vajavad ja nad hindavad sind igavesti.

Simon Sinek

 

Äreval, ebakindlal ja väsitaval ajal vajavad inimesed inspiratsiooni ning motivatsiooni rohkem kui kunagi varem. Nad vajavad uusi viise lahenduste nägemiseks ja loomiseks. Anna oma inimestele seda, mida nad vajavad. Tule nendega inspiratsiooniretkele. 

 

Inspiratsiooniretk meeskonnaga ehk 100-minuti töötuba

Professionaalidele, ettevõtjatele või sõpruskondadele, kes soovivad paremaid tulemusi.

 

Vabasta oma mõtlemine ja loovus eesmärkide saavutamiseks.
Lülita välja lineaarne maailm. Lülita sisse super mõtlemine.
Õpi selgeks tehnika, et luua harjumus visandada ideid ja teekonnakaarte. 

Harjumus visandada annab SULLE jõu oma mõtete üle ja vabaduse luua tulevikku. Harjumus visandada koos teistega annab SINU MEESKONNALE ülima koostöö ja sõpruse. See võib olla nii valmis pilt kui loomisprotsess, mõlemal juhul saavutate ühise keele läbi naeru ja sügavate vestluste.

 

Joonistamise maagiaEbatäiusliku joone maagia tähendab oskust visandada oma mõtteid ja unistusi ning julgust astuda üle joonistamise hirmust, et mõista- just selles ebatäiuslikkuses peitubki täiuslikkus.

 

Inspiratsiooniretkel:

 

Visualiseerimise protsess

Inspiratsiooniretk võib toimuda ka kontakt kohtumisena, kui riiklikud piirangud, osalejate arv, ruumi suurus või sobiv koht õues seda lubavad. Kati on valmis kohale tulema, et oma oskusi ja teadmisi jagada. Kirjuta julgelt ja arutame võimalusi.

See on turvaline ja lõbus töötuba, kus joonistusoskus ei ole vajalik ning võid rahulikult omas nurgas kaasa joonistada ilma, et keegi seda näeks. Aga ära imesta, kui tunned juba 20 minuti möödudes, et ei jõua ära oodata, millal oma uut oskust meeskonnaga jagada.

Kuula ka lugu, kuidas visuaalne mõtlemine ja lihtsustamine aitas ühel meeskonnal seada sihte ning luua tegevusplaani. Ja mis peamine- üheskoos joonistamine ja teadlik mõtete ning ideede kritseldamine aitas neil võita üksteise usaldust ning viia koostöö järgmisele tasemele.

 

 

Creativity Catcher inspiratsiooniretkInspiratsiooniretke tellimiseks ja lisainfo saamiseks jaga mulle oma kontakti ja võtan Sinuga ühendust.

 
    Liitu minu uudiskirjaga

    Oled oodatud pliiatsiga mõtlejate kogukonda, et saada osa uudistest, pakkumistest ja kingitustest.

    Tänan, et liitusid!