Inspiratsiooniretk meeskonnale "Ebatäiusliku joone maagia"

 

 

Anna inimestele seda, mida nad tahavad ja sa meeldid neile praegu.
Anna inimestele seda, mida nad vajavad ja nad hindavad sind igavesti.

Simon Sinek

 

Äreval, ebakindlal ja väsitaval ajal vajavad inimesed inspiratsiooni ning loovust rohkem kui kunagi varem. Nad vajavad uusi viise lahenduste nägemiseks ja loomiseks. Anna oma inimestele seda, mida nad vajavad. Tule nendega inspiratsiooniretkele. 

 

Inspiratsiooniretk meeskonnaga ehk 2- 4 tunnine töötuba

Professionaalidele, ettevõtjatele või sõpruskondadele, kes soovivad paremaid tulemusi.

 

Vabasta oma mõtlemine ja loovus eesmärkide saavutamiseks.
Lülita välja lineaarne maailm. Lülita sisse super mõtlemine.
Õpi selgeks tehnika, et luua harjumus visandada ideid ja teekonnakaarte. 

Harjumus visandada annab SULLE jõu oma mõtete üle ja vabaduse luua tulevikku. Harjumus visandada koos teistega annab SINU MEESKONNALE ülima koostöö ja sõpruse ning seda läbi naeru, sügavate vestluste ja ühise keele leidmise.

 

Joonistamise maagiaEbatäiusliku joone maagia tähendab oskust visandada oma mõtteid ja unistusi ning julgust astuda üle joonistamise hirmust, et mõista- just selles ebatäiuslikkuses peitubki täiuslikkus.

 

Inspiratsiooniretkel:

 

Inspiratsiooniretk võib toimuda nii veebiteel kui ka päriselt kohtudes. Töötoa hind sõltub nii sellest kui ka osalejate arvust ja pikkusest. Kirjuta julgelt ja arutame võimalusi.

See on turvaline ja lõbus töötuba, kus joonistusoskus ei ole vajalik ning võid rahulikult omas nurgas kaasa joonistada ilma, et keegi seda näeks. Aga ära imesta, kui tunned juba 20 minuti möödudes, et ei jõua ära oodata, millal oma uut oskust meeskonnaga jagada.

Kuula ka lugu, kuidas visuaalne mõtlemine ja lihtsustamine aitas ühel meeskonnal seada sihte ning luua tegevusplaani. Ja mis peamine- üheskoos joonistamine ja teadlik mõtete ning ideede kritseldamine aitas neil võita üksteise usaldust ning viia koostöö järgmisele tasemele.

NB. Kui sinu meeskond on visuaalset lihtsustamist õppinud, aga soovite seda lihtsalt värksendada ning peamiselt tegeleda mõne konkreetse laual oleva teemaga, siis on ka see võimalik!

 

Creativity Catcher inspiratsiooniretkInspiratsiooniretke tellimiseks ja lisainfo saamiseks jaga mulle oma kontakti ja võtan Sinuga ühendust.