Täiendkoolitus

Kati | 17 oktoober, 2016
Uncategorized

Alates 2016 aasta sügisest on Creativity Catcher OÜ täiendkoolituse pakkuja. Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade nr 156817.

Graphic Facilitation

Kati | 25 august, 2016
In English

aka training for all of you, who are curious about: “How to use the strategically thought-out doodling in my work and daily life?”

Lugude Dojo

Kati | 6 jaanuar, 2015
Koolitused, Soovitused

Lugude Dojo on eneserännakuteekond, kus iga osaleja saab tegeleda just selle küsimuse, unistuse või sooviga, mis hetkel tema jaoks kõige olulisem on.

Jututäringud

Kati | 16 oktoober, 2014
Koolitused, Soovitused

Olen Rory´s Story Cubes jututäringute edasimüüja. Kasutan neid ise aktiivselt nii tööl, kodus kui erinevatel seltskondlikel koosviibimistel.

Juhtimiskool avab uksed!

Kati | 29 august, 2014
Kaasamine, Koolitused

Pöörame koos juhtimise ümber! Pidevalt muutuv maailm esitab tänastele juhtimismudelitele väljakutse ning esitab paljudele eestvedajatele küsimuse: kuidas praktiseerida jagatud juhtimist, toetuda inimeste mitmekesisusele ideede loomisel ning kujundada koos soovitud tulevikku? Pöörame koos juhtimise ümber. Väga lihtsate praktikate ja tööriistade kaudu on aga võimalik igaühel sõltumata meeskonna või organisatsiooni suurusest mitmekesistada oma tegutsemispraktikaid. Juhtimiskool on ellu […]

Arhiiv