Kingi emale maagiat - Creativity Catcher

 

Ema ei ole mitte kunagi päriselt oma mõtetes üksi.
Ema mõtleb alati topelt – korra enda eest ja korra oma lapse eest.

Sophia Loren

Emadel on väga palju mõtteid. Ja mitte ainult praktilisi mõtteid, vaid ka mõtteid oma lastest. Olgu need siis rõõmsad või plaanivad, muretsevad või igatsevad.  Iga ema soovib, et tema laps oleks õnnelik ning saaks täita oma unistusi. Kuid selle kõige juures on emal ka oma unistused ja soovid. Aga kuidas neid näha ja elluviia?

On aeg anda EMALE üks hea tööriist.
On aeg kinkida EMALE maagiat-
EBATÄIUSLIKU JOONE MAAGIAT.

Ebatäiusliku joone maagia tähendab oskust visandada oma mõtteid ja unistusi ning julgust astuda üle joonistamise hirmust, et mõista- just selles ebatäiuslikkuses peitubki täiuslikkus.

 

See on unikaalne pakkumine kõigile, kes soovivad selle aasta emadepäeval teha kingituse, mis on ühelt poolt väga isiklik, samas nii kasulik, et loob väärtust ka teistele. Olgu kingi saajaks siis sinu enda EMA; sinu laste EMA; sinu õde, tütar või sõbranna, kes on EMA.

 

Aga kuidas kinkida talle seda maagiat?
Kingi talle visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise e-kursus!

 

Visuaalne lihtsustamine on tehnika, mis aitab luua harjumuse visandada ideid ja teekonnakaarte. See harjumus annab su emale jõu oma mõtete üle ja vabaduse luua tulevikku. Harjumus visandada üheskoos arendab kõigi pereliikmete loovust, oskust paneerida ning koostööd teha.

Ebatäiusliku joone maagia looja ning õpetaja Kati Orav on ise kahe lapse ema. Jah, visandamise oskus tõstis märgatavalt tema elukvaliteeti ja aitas areneda tööalaselt. Kuid selle kõige kõrval aitas see maagiline oskus tal areneda emana. Kuidas? Seda räägib ta Sulle ise.

 

E-kursuse kohta saad lugeda siit.