Graafiline lihtsustamine hõlmab nii sügavama kuulamise lihvimist, lihtsate joonistusvõtete omandamist kui ka juhendamisvõtete praktiseerimist. See võimaldab juhtida ja esitleda mitmekülgseid protsesse, mis loovad ülevaadet, ühist keelt ja eesmärgistatust.

Täiendkoolituse õppekava leiad siit.

 

Sellel koolitusel:

 

Kas sinu või sinu meeskonnatööd on igapäevaselt vajalik:

Kui sa vastasid jaatavalt vähemalt ühele neist küsimustest, siis võib see koolitus olla just midagi sinule või sinu meeskonnale.

 

NB! Joonistamise oskus ei ole vajalik. Päriselt ka.

 

Koolituse programmi saab kujundada kuuest tunnist kuni kahe päevani. Mida pikem aeg, seda rohkem me teemasse süveneda saame ning seda kasulikum on see osalejatele ka peale koolitust.
Tehes koolitust läbi koos oma igapäevase meeskonnaga on tulemused võimsamad, sest saate kohapeal tegeleda aktuaalsete teemadega ning teil tekib ühine arusaam uuest lähenemisest juhtimisele.

 

Võta minuga ühendust konkreetse pakkumise saamiseks kati@kating.ee

 

Siin on mõned näited graafilise visualiseerimise põhjadest.

Näited ja põhjad on tekkinud läbi põnevate protsesside või loodud koostöös heade kolleegidega.
Mitmed visuaalid on inspireeritud Taani graafiliste lihtsustajate Anne Madsen and Nanna Frank töödest (Tools for Schools ( http://www.toolsforschools.dk/ ), lisaks raamatutest David Sibbeti “Visual Meetings” ning Bikablo Visual Dictionary.

Võid neid isiklikuks tarbeks kasutada, kas siis allalaadides või ise joonistades. Müümise eesmärgil põhjade kasutamine ei ole lubatud.

 

Basic template

Competences template

Competences template

Content template

context template

farm template

harvesting template

preparing template

meeting template

feedback template

situation template

stragedy template

welcome template

worksheet template

aasta kokkuvote

Templates in English!

Several examples are inspired by graphic facilitators Anne Madsen and Nanna Frank works (Tools for Schools ( http://www.toolsforschools.dk/ ), also from books by David Sibbet “Visual Meetings” and Bikablo Visual Dictionary.

Templates are for personal use, either drawing by yourself or downloading. The purpose of supplying is not permitted.

Summary-2015 Competences Colleague Basic Competences2 Content Context Farm Harvesting Meeting Preparing Project-feedback Welcome Stragedy Situation Worksheet