Pidu nimega "Maksa mulle" - Creativity Catcher

Sattusin kuulama Marie Forleo podcasti raha küsimise kohta. See võib hetkel tekitada kahetisi tundeid. Meil kõigil on vaja teenida raha, samas kas praegu on eetiline väga jõudsalt oma teenust ja toodet reklaamida, kui paljud inimesed on jäänud tööta ning nende esimene mure on toit laua peale saada. Aga mina arvan, et see teema oli oluline eile ja on oluline nii täna kui homme. Sest tegelikult ei ole siin isegi nii väga asi raha (big money) küsimises, kui selles, et

KUIDAS TEENIDA RAHA OMA KIREGA!

Tundub justkui imelik küsida raha millegi eest, mida ma naudin, niikuinii tasuta teen või teeksin. Marie väidab, et eriti just naistel, on raskusi küsida raha millegi eest, mida nad armastavad teha ja milles nad väga head on. Ning kui see etapp ületatud, siis kui palju küsida ning kuidas küsida. Marie jagab kolm kasulikku näpunäidet, mis aitavad selles paremaks saada. Kuulasin ja tegin ülevaatliku visuaali, mida võid ka sina julgelt kasutada. Pilt on taaskord prinditav, kui peale klikkad.

Eriti vahva tundub punkt nr kaks, pidu nimega “Maksa mulle”. Seda saaks edukalt integreerida igasugusele koosviibimisele ja mine tea, võibolla võtan selle koos sõpradega ette mõnel järgmisel kohtumisel. Kuula, kuidas Marie seda oma podcastis ilmekalt lahti selgitab ja katseta ka!

 

Raha