Planeeri oma aasta - Creativity Catcher

Aasta esimese postitusega jagan kahte mõnusat visuaali, mis aitavad planeerida alanud aastat. Jah, jaanuar on peaaegu läbi, kuid kunagi ei ole hilja oma eesmärgid ja soovid läbi mõelda. Tegelikult ongi selleks kohe-kohe parim aeg. Nimelt on 1 veebruar, millega algab Tiigriaasta, ka päev kuu loomiseks. Noorkuu annab väidetavalt soovidele ja unistustele väge juurde, kõik hakkab kasvama ning arenema. No kes meist seda ei sooviks?! 🙂

Visuaale on kaks, kuid sisu on neil sama. Pigem on siin võimalik valida endale sobiv visuaalne väljendus- kas natuke loovam ja kulgevam või rohkem tabeli moodi. Prindi visuaal välja ning täida ja pane seinale. Siis on plaanid ja soovid ka pidevalt silmade ees. Võid täita visuaali ka iga kuu kohta eraldi, kui tunned, et nii on mugavam.

Mul on alati suur rõõm, kui minu visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise koolitusel osalejad kas enda või minu tehtud visuaale teistega jagavad. Soovin jagada teiega ühe oma õpilase, Ain Mihkelsoni blogipostitust “Minu parim aasta”, kus omakorda see sama visuaal jagamisel on. Ain annab siia juurde veel kuueosalise protsessi, et uus aasta endale veel edukamaks muuta. Soovitan need sammud ka läbi teha, et oma unistustele veel rohkem hoogu anda.

Oled oodatud siin kommenteerima ja oma mõtteid visuaali kohta jagama. Või miks mitte jagada mõnda oma selle aasta suurt eesmärki?! On sul see olemas?

Minul on plaan teha valmis raamat, mis ootab avalikustamist juba aastast 2018 (jube piinlik…) ning luua kaks kogukonda, millest vähemalt ühest ka sinul, hea lugeja oleks võimalik osa saada ja kasu lõigata. Püsi lainel!

Edukat alanud aastat!

 

Uusaasta

Uusaasta 2

 

PS. Post and visuals in English you can find HERE.