Soovimise jõu saladused. - Creativity Catcher

“Ma loon endale maailma, mida südamest soovin- iga päev uuesti.”
“Saadan oma soovid kergesti ja rõõmuga kosmosesse.”
Nii ütlesid kaks minu eilset soovikaarti.

Pierre Franckh on andnud välja ühe vahva kaartide kogumiku, kus sees 70 afirmatsiooni soovide tugevdamiseks.  Piltide peal on minu tänased laused sealt kaardipakist.

Afirmatsioon ehk kinnitus on iga asi, mida sa ütled või mõtled. Paljud asjad, mida inimesed tavaliselt ütlevad ja mõtlevad, on üsna negatiivsed ega loo häid kogemusi. Sa pead õppima mõtlema ja rääkima positiivselt, kui tahad oma elu tervendada. Afirmatsiooni kaardid aitavad meil püsida positiivsel lainel, kui häid sõnu või mõtteid napib.

Esmakordselt puutusin Franckhi afirmatsioonidega kokku ühel koolitusel ja teistkordselt enda juuksuri juures. Kuuldes, et neid saab osta raamatupoest, ei jätnud ma enne jonni, kui olin kaardid ka endale hankinud.
Võtan iga päev pakist kaks kaarti. Ühe selle, mis suvaliselt välja tõmban ja teise selle, mis segades kõige alla on jäänud. Panen nad terveks päevaks töölauale ning loen aeg ajalt. Niisama olemise hetkedel mõtlen nende üle ja kinnistan endasse.

Huvitav on see, et hetkedel, kus tunnen endas mingit segadust tõmban kaardi, mis positiivselt toetab just nimelt sellest ebakindlusest väljatulemist. Ja mis veel huvitavam- seda kaarti tõmban pakist mitu päeva järjest. Rekord on olnud kolm päeva ja siis sain mõtte endale vist kinnistatud. Sain hoo sisse uuele ettevõtmisele, mis oli just takerdunud endasse ja oma võimetesse uskumise taha.

“Afirmatsioonid on nagu mulda pandud seemned. Alguses need idanevad, siis arenevad juured ja seejärel tungivad tõusmed läbi maapinna. Läheb natuke aega, enne kui seemnest kasvab suur taim. Samuti on afirmatsioonidega – esimesest väljaütlemisest lõpliku teostumiseni kulub aega. Ole kannatlik.”
Louise L. Hay

Lisaks afirmatsioonidele on Franckhi kaartidel ilusad pildid koos erinevate pühade paikadega. Pierre ise ütleb, et koos jõuliste kohtadega tugevneb meie soovide energia veel enam. Mina mõtlen, et tegelikult võiks sellised aformatsioonikaardid teha endale igüks ise. Sest igal kohal on meie jaoks oma energia ja tähendus. Meie enda eriliste kohtadega kaardid koos heade sõnadega mõjuvad kindlasti veel paremini.

Ja lõpuks tahaksin jagada teiega kaartidel toodud 12 eduka soovimise reeglit.
Sest üks asi on arvata, et ma soovin ju endale alati ainult head, kuid teine asi on osata soovid nii sõnastada, et need ka täituksid. Muide- kunagi ütles üks sensitiiv, et kirjuta paberile 10 soovi. Soovid ei tohi puudutada ainult iseennast, vaid ka oma lähedasi. Soovid peavad olema sellised reaalsed ja konkreetsed. Kanna lehte endaga alati kaasas ja kord päevas loe soovid läbi ning mõtle nendele. Varsti märkad, et soovid hakkavad täituma. Tegelikult oli soovide kirjutamiseks ka mingi eriline aeg- kas siis kaduneljapäev või noor kuu… enam kahjuks ei mäleta. Aga ma arvan, et vahet ei ole. Soovida võib alati ja kui oskad neid õigesti sõnastada, siis täituvad soovid igal juhul:)

 1. Alusta väikeste asjadega- esimesed eduelamused veenavad mõistust.
 2. Kasuta soovimisel alati olevikuvorme, mitte kunagi tulevikuvorme.
 3. Tõmba oma soovide sõnastusest maha sõnad “ei” ja “mitte”.
 4. Sõnasta selgelt, lühidalt ja täpselt.
 5. Kirjuta soov üles.
 6. Käitu nii, nagu su soov oleks juba täitunud.
 7. Ole tänulik! Nii suurendad sa meeldivat.
 8. Usalda, ära kahtle. Kahtlustega tühistad oma soovi.
 9. Soovist rääkimine nõrgendab seda.
 10. Ole avatud juhustele.
 11. Järgi oma intuitsiooni. Ta näitab sulle, kust leida soovitut.
 12. Selgita välja oma tõelised soovid- iga edukas soov muudab ka meie eluolusid.

Buddha on ütelnud:
“Sa muutud homme selleks, mida sa täna mõtled.”