Tasuta õppevideod ja materjalid - Creativity Catcher

Kui me eelmise aasta jaanuaris perega kuueks kuuks Hispaania kolisime, siis oli selleks 3 peamist põhjust:

  • õppida rohkem elu nautima;
  • kasvada perekonnana;
  • saada hakkama sh õppida teises riigis ja kultuuriruumis.

Ja eks ma hoidsin salamisi ka mõtet, et selle aja sees võiksin:

  • kirjutada rohkem magistritööd;
  • alustada erialase blogi pidamisega;
  • hästi palju lugeda erialast infot ja kuulata podcaste arenemaks inimese ning ettevõtjana;
  • luua valmis sisu ning materjalid e-kursuse jaoks, et suvel koju tagasi saabudes õppevideod filmida ja kursus sügiseks kokku panna.

Loomulikult ei teadnud ma siis midagi õigepea uksele koputavast suurest muutusest kogu maailmas. Aga peaks ütlema, et kogu muutunud olukord aitas kaasa enamusele ülalnimetatule. Jah, Hispaania koolis plaanitud reaalset õppimist sai kõige vähem ning ka magistritööd sai vähe kirjutatud (samas metsikult uuringuid lugedes sai eeltööd kõvasti tehtud). See-eest sai plaaniväliselt valmis e-kursus, millega siiani loon väärtust väga paljudele oma õppijatele ning koostööpartneritele.

Tänu e-kursuse valmimisele ja täiel rinnal elu nautimise praktikale, sain Hispaanias olla väga järjepidev oma erialase blogi kirjutamisel ning tasuta materjalide loomisel. See näitab, et kui saad valmis midagi, millega suures plaanis aktiivselt-passiivselt maailma panustada ning ka ise teenida, siis tekib aega, et teha rohkem vabatahtlikku ja kogukonda inspireerivaid tegevusi.

Ja selle postitusega tahan pöörata sinu tähelepanu lehel, kus need tasuta materjalid koondatud on. Seal on kaks superhead õppevideot, mida võid vaadata kogu perega, kolleegidega või klassis õpilastega. Lisaks on koondatud siia kõik visuaalid, mida olen blogipostituste jaoks teinud.

Mõnusat uurimist.