Uus hooaeg! - Creativity Catcher

Tere üle 3 kuu 🙂
Kuidas on läinud sinu suvi ja alanud sügis?
Mina suutsin enam-vähem pidada plaani, mida viimases postituses jagasin, et suvepuhkus tore ja nauditav oleks. Seda ta ka oli. Käisin perega telkimas, tähistasime väljasõitudega sünnipäevi, kasvatasime kahte pisikest kassipoega, kes on nüüd juba päris suured möllajad ning õppisin selgeks tennisemängu. No vähemalt nii palju, et juba mängu nautida. Lisaks lugesin palju, kuulasin podcaste ja tegelesin ühe loomingulise salasooviga, mida saan ehk ka teiega varsti jagada. Ja muidugi käime abikaasaga endiselt hommikuti järves ujumas või pigem 1 minutiks vette kastmas, sest hommik kell 6.40 on pikaks ujumiseks vara ja vesi juba ka päris külm. Ilm on meid muidugi siiani hellitanud ja lasknud päris kaua nautida päikest ning sooja.

Kohtusime viimati 3 kuud tagasi, kui 30 juuni blogi suvepuhkusele läks ja täna, 01 oktoober tundub igati sobilik teha avapauk uuele hooajale. Mis sellel hooajal ees ootab? Kindlasti väikesed muutused ja mitmed põnevad arengud.

Kui veebruaris oma blogiga aktiivselt alustasin, olin tegelikult perega Hispaanias. Sinna viis mind Erasmus+ vahetusüliõpilase programm, millest sai kogemus kogemuses ehk 43 päeva lockdowni jne. Saad lugeda minu lugu siit, see annab päris hea ülevaate meie kogemusest kogu perega Just Hispaanias olek oli põhjuseks, miks jõudsin blogi väga sisulisena hoida lausa 2 korda nädalas. Muid kohustusi oli natuke vähem.  Nüüd, kodus tagasi olles on esiteks mul rohkem ringi sõitmist ja koolitamist ning teiseks on laual palju põnevaid mõtteid, millega tegeleda. Seetõttu võtan oma uueks sihiks avaldada üks sisuline blogipostitus vähemalt korra nädalas, teisipäeviti. Ja kui tuleb häid mõtteid või uudiseid, mida veel jagada, siis teen juhuslikke nn plaaniväliseid postitusi jooksvalt.

 

  • Kindlasti jätkan sisuliste postituste puhul visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise maailma jagamist. Järgmine aasta ootab mind ees magistritöö kaitsmine, mis tähendab, et see tuleb valmis kirjutada ning uuring läbi viia. See omakorda tähendab, et olen endiselt väga sĂĽgaval teemas sees ja põnevaid avastusi jagub.
  • Plaanin endiselt luua visuaale ja töölehti, mis aitavad selgitada mõnda teooriat või protsessi.
  • Soovin veel sellel aastal anda välja oma teise raamatu nimega “Eesti 100+25 lugu piltide teekonnana”, mis on oma olemuselt sarnane mu esimese filmiraamatuga. Hoian teid blogi kaudu kursis, kuidas raamat edeneb ja kuidas seda tellida ning osta saab 🙂
  • … ohhh. …ja siis on töölaual veel 3 raamatut, 3 töövihikut……  Kohe-kohe tulevad mu epoodi mĂĽĂĽki erinevad kujundused ja protsesside põhjad ning plaanis on luua uusi õppevideosid. No tegemist jagub ja pĂĽĂĽan hoida teid kõigega kursis.

Kohtumiseni juba uuel nädalal ja ilusat sügise jätku.