E-kursus gruppidele - Creativity Catcher

Kas murrad pead töötajate täiendkoolituse üle, kui piirangud ei luba ühte ruumi kokku tulla?
Kas soovid, et Sinu inimesed omandaksid üldpädevuse, mida kasutada oma töö kavandamisel ja läbiviimisel, omavahelises koostöös või tulevikku planeerides?

Siin on kaks-ühes-lahendus

E-kursus visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise maailma,

mis õpetab kiiret ja lihtsat joonistamist,
et olla teadlikum kritseldaja ning läbi selle
efektiivsem mõtleja, õppija, rääkija ning tegutseja.
Ja seda kõike kodust või
kontorist lahkumata.

Tutvu kursusega siin

Tänaseks on e-kursuse läbinud üle 200 õppija. Tagasiside on olnud väga positiivne ning peamiselt tuuakse välja just omas tempos õppimist, põhjalikkust, koolitaja asjatundlikkust, soojust ning head õpetamisoskust. Õppijad leiavad, et see on väga vajalik oskus ning koolitus muudab nende mõtteviisi visuaalsete praktikate kasutamise kohta. 

E-kursus on loodud baaskursusena, mis tähendab, et see sobib iga eluvaldkonna esindajale ja alates 13 eluaastast.

Tehniliselt toimib kõik väga lihtsalt. Kui koolitus on teie poolt tellitud, siis tehakse igale osalejale kasutajakonto ning õppimine saab alata. Ligipääs kursusele kehtib 6-kuud ja lõpus saab iga soovija ka tunnistuse. Kursuse jaoks on loodud kinnine FB grupp (vabatahtlik), lisaks on kogu kursuse jooksul e-kirja või telefoni teel kättesaadav tugi.

Milleks digikoosolekute ajastul õppida manuaalset tööriista?
Loe selle kohta siit.

Foto: Mari Arnover

E-KURSUSE HINNAD:

  • 3-9 inimest: 500 EUR
  • 10- 15 inimest: 650 EUR
  • 16- 20 inimest: 800 EUR
  • 21- 30 inimest: 950 EUR
  • Iga järgnev osaleja 30 eur

Hindadele ei lisandu km.

Koolitaja Kati  Orav visuaalne praktik ja haridusinnovaator, kelle suur kirg on mõtlemine koos pliiatsiga. Tema missiooniks on aidata inimestel taasleida ja enda kasuks tööle panna kaks sünnipärast oskust- kritseldamine ja kujutlusvõime. Juba üle 5 aasta on Kati südameasjaks edendada visuaalsete praktikate valdkonda ja viia seda võimalikult paljude inimesteni. Tartu Ülikooli Haridusinnovatsiooni magistrandina on tema suurim huvi edendada oma valdkonda tõenduspõhiselt hariduse kontekstis, sest sealt saab kõik alguse. Kati peab aktiivselt ka oma valdkonda puudutavat blogi.

 

Lisainfo:
Kati Orav
kati@kating.ee
tel.5649 8816

 

Siin on ka otse lingitav pdf reklaam, mille saad alla laadida ja kõigile oma sõpradele jagada, et nemadki sellest uudisest- ja mis kõige tähtsam- koolitusest osa saaksid 🙂