Vabandust lektor, mis keeles te rääkisite? - Creativity Catcher

Jah, loo pealkiri iseloomustab kõige paremini ja humoorikamalt minu Erasmuse vahetusüliõpilase kogemust, millest kirjutasin suvel ka artikli. Jutt ülikooli lehel on pigem siis üliõpilase ja programmi seisukohast, aga arvan, et põnev lugemine kõigile 🙂

Kui me natuke rohkem kui aasta tagasi perega asjad pakkisime, siis otsustasin, et teen 5 kuud Instagrami pausi ehk kogu selle aja, kui Hispaanias oleme, ei postita sinna midagi. Ja ma pidasin sellest ka kinni- ei teinud ühtegi postitust ega storyt. Natuke FB kaudu jagasin mõne mõtte COVID- 19 olukorra kohta ning tegelikult kirjutasin ka ühe artikli Pere ja Kodu FB lehel. Aga üldiselt tekitasin oma sõprade ja tuttavate hulgas mõnusat uudishimu, et kuidas neil seal Hispaanias küll läheb. Sain päris mitu üllatavat kirja või kõnet, et mismõttes ma just nüüd, kõige põnevama seikluse ajal ei jaga otsereportaaze Hispaaniast?!

Aga jah- otsustasin teha selle pausi, et täielikult ja mõnuga nautida iga hetke ning mitte mõeda, et mida ja kuidas teistele jagada. Ma arvan, et see õnnestus hästi.

Nüüd on teil võimalus kuulata meie Hispaania lugu hoopis “Õpime Koos” taskuhäälingu kaudu, mis säästab mind pikast kirjutamise vaevast. Tegelikult kutsusid saatejuhid Signe ja Karin mind rääkima pliiatsiga mõtlemisest ja kirjutan selle kogemuse kohta ka blogis. Aga meil jagus juttu lausa kahe episoodi jaoks (ma arvan, et oleks võinud tulla ka kolm või neli 😀 ). Esimest episoodi saad kuulata siit.

Teises episoodis tuli juttu elust Hispaanias ja seda saad vaadata Youtube’ist ka.

Aitäh teile, Karin ja Signe, et olete, teete ja kutsusite mind mõtteid jagama. Mul on tunne, nagu tunneksin teid juba ammu ja olen kindel, et meie teed ristuvad veel. Kindlasti kuulan teie saateid ka edaspidi ja joonistan mõtted üles 🙂

 

PS!!!! Kui sinagi saad “Õpime koos” taskuhäälingust uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna neile hoogu juurde. Telli “Õpime koos” kanal ning laigi, jaga ja kommenteeri nende postitusi Instagramis ja Facebookis. Prindi välja plakat ja riputa see oma kooli infotahvlile – nii aitad Karini ja Signe saadetel veel enamate kuulajateni jõuda.

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” toetada, siis tänatakse sind ühekordse annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014. Kui sul on võimalus hakata “Õpime koos” püsitoetajaks (nagu mina :)), siis toeta neid Patreonis.